Dílna

V naší dílně najdeš nářadí na vyzkoušení nebo na drobné projekty. Hlavní části tvoří různé vychytávky BOSH, jako frézky, vrtačky, pilky a další. To vše doplněné o spoustu dalších šikovných věcí jako dláta, pájky, pravítka i křivítka. Prostě vybavená malá dílna, která je připravená na tvůj projekt. Pokud máš v plánu něco většího a k nám by se to nevešlo, nezoufej - naši kamarádi provozují velkou truhlářskou dílnu o pár kroků dál, která je součástí Městské knihovny Praha.

Mezi hlavní vybavení naší dílny patří taky snad úplně vše potřebné k šití. V šicí dílně jsou připraveny dva rovnostehy, jeden overlock a časem snad i coverlock. K tomu samozřejmě jehly, nitě, nužky a metry. Takže ať už si chceš přišít upadlý knoflík, o ten mizerný centimetr zkrátit kalhoty nebo si prostě ušít nové šaty, naše šicí dílna je ti k dispozici.

Akce a workshopy


Chceš se něco přiučít? Chceš se u toho bavit a dát si dobré kafe? Určitě navštiv některý z našich workshopů. V dílně nejsou workshopy jen o truhlařině, ale hodně šijeme nebo třeba vyrábíme domácí kosmetiku. Plány jsou však ještě mnohem dál. Chystáme workshopy na vánoční dekorace, dětské hračky nebo taky kurzy DJingu...

Kavárna

Naše dílna má jednu obrovskou výhodu. Vždycky máš na dosah nepřeberný výběr kávy, limonády nebo dobrot k zakousnutí. To při své práci jistě oceníš, dát si pauzu a zamyslet se nad svým projektem s odstupem, to nikdy neuškodí.